TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušeným technologem svařování? Máte v plánu se nadále rozvíjet a svěřit svou kariéru české výrobní firmě, která pracuje mimo automobilový průmysl? Pak čtěte dále!

Kovovýrobní firma hledá nového kolegu na pozici:

Náplň práce

  • zpracovávání nových svařovacích procesů a zlepšování stávajících
  • sestavování svařovacích norem
  • dohled nad kvalitou svařovacích procesů
  • tvorba výkresové dokumentace
  • kontroly a zkoušky podle norem ČSN, ISO

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání u tuzemské společnosti
  • možnost profesního růstu
  • široká nabídka kurzů hrazených zaměstnavatelem (jazykové i odbornostní)
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • podílení se na velmi zajímavých projektech
  • benefity: příspěvek na stravování, dovolená nad rámec zákonem stanovené lhůty…
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ v oblasti strojírenství
  • 3 – 5 let praxe na pozici svařovacího technologa
  • angličtinu – není nutností, pouze výhodou
  • zájem o dodělání si svářečských certifikátů – IWE, EWE (možnost proplacení firmou)
  • znalost tvorby výkresové dokumentace
  • řidičský průkaz B - podmínkou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Jan Tvrdý
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 778407766

Kód: 8953

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé