TECHNOLOG SVAŘOVANÝCH KONSTRUKCÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte práci u firmy s dlouholetou tradicí? Zajímá Vás těžký průmysl? Máte praxi jako technolog a chtěl/a byste v tomto oboru získávat další praxi? Potom nám zašlete Váš životopis!

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti výroby svařovaných konstrukcí, hledá novou posilu do týmu na pozici

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů
  • tvorba cenové kalkulace
  • zajišťování technologické přípravy výroby
  • odstraňování technologických závad postupů
  • komunikace se zákazníky

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Plzeňsko

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • praxi v oboru nebo šikovného absolventa
  • znalost AutoCad 2D
  • výhodou je znalost AJ nebo NJ

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Lenka Sládková

Telefon: +420 775787072

Kód: 12118

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé