Technolog třískového obrábění

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské obory.

Náplň práce:

  • Stanovení technologických parametrů výroby a přípravků pro výrobu
  • Určení a tvorba technologických postupů včetně normování
  • Aktualizace norem včetně neshodného řízení a archivace
  • Koordinace technické přípravy výroby za účelem jejího zefektivnění
  • Průběžná analýza efektivity výroby, spolupráce na vývoji nových technologií a produktů
  • Zpracování poptávek, cenových nabídek kooperací včetně přípravy technologie pro jejich realizaci
  • Revize starších TP s ohledem na aktuální stav technologií ve firmě
  • Práce s interním databázovým systémem, správa dokumentace
  • Odpovědnost za obrobnu v Brně a ostatní divize v rámci koncernu

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praktické znalosti třískového obrábění na CNC strojích výhodou - frézování, soustružení
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Uživatelská znalost PC
  • ŘP sk. B
  • Základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnaní v mezinárodně působící společnosti
  • Možnost získat zkušenosti při práci s moderními obráběcími stroji
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Závodní stravování

Firma: SPINWARE s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Stejná
Palackého 186
61200 Brno

Telefon: +420 737 090 051

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé