TECHNOLOG PRO VÝROBNÍ LINKY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Považujete se za technicky zdatného člověka se zkušenostmi s nastavováním postupů pro nové série výrobků na jednoúčelových linkách? Dokážete se rychle zorientovat v konkrétní technologii a její dokumentaci a předělat postup pro konkrétní výrobek?

Pak nám zašlete svůj životopis a ucházejte se o pozici:

TECHNOLOG PRO VÝROBNÍ LINKY (+/- 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Navrhnutí postupu pro konkrétní funkci jednoúčelového stroje
  • Příprava technologického postupu pro montáž na linkách
  • Příprava prototypů, přípravků pro další sériovou výrobu
  • Zpracování technologické dokumentace

Nabízíme

  • K fixní mzdě možnost bonusů formou osobního ohodnocení
  • 13., 14. plat
  • Stravenky a další hrazené občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné volání
  • Kulturní akce pořádané firmou
  • Lokalita pracoviště: Okres Prostějov

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Praxe v práci s jednoúčelovými stroji
  • Praxe na pozici technolog, případně obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Spolehlivost a pečlivost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 11057

Místo práce: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé