IT TELESALES REPRESENTATIVE Bratislava

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Baví Vás aktivní oslovování prostřednictvím telesales a telemarketingu? Jste tělem i duší obchodník, který rád prezentuje kvalitní výrobky a služby své společnosti?

Pak hledáme právě Vás!!

Softwarová společnost celosvětového významu hledá posilu do svého týmu na pozici

IT TELESALES REPRESENTATIVE Bratislava (900-1200 EUR)

Náplň práce

  • aktivní telefonické oslovování potenciálních zákazníků
  • zjišťování spokojenosti se službami od stávajících zákazníků
  • prezentace vybraných produktů a služeb
  • telemarketing
  • spolupráce s marketingovým ředitelem
  • podílení se na on-line marketingových kampaních

Nabízíme

  • perspektivní práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • další odměny dle výkonu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Bratislava

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • prodejní dovednosti na dobré úrovni
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • anglický jazyk - mírně pokročilou znalost
  • reprezentativní vystupování, komunikativnost, obchodního ducha

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Tomáš Beneš
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 778705557

Kód: 12459

Místo práce: Slovensko, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé