TESTER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you want to be the right hand of programmers? Do you like manual testing and want to use the English language?

If so, send us your CV!

TESTER (20 – 35.000 CZK)

Náplň práce

  • Manual Testing
  • Creating technical scenarios
  • Communication with team and programmers
  • Creation of technical documentation

Nabízíme

  • Work on international projects
  • Attractive financial salary
  • Ability to travel abroad
  • 5 weeks holiday
  • Place of work: Zlin

Požadujeme

  • University degree or high school in technical field
  • Advanced knowledge of MS Office
  • Intermediate communicative level of English
  • Experience with manual testing advantage

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Kôrová

Telefon: +420 774334484

Kód: 6807

Místo práce: Zlínský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé