TRAINEE – ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste čerstvými absolventy technického oboru? Hledáte po škole zajímavé pracovní uplatnění? Ještě jste se nerozhodli, kterým směrem se ve své profesní budoucnosti vydat?

Využijte této jedinečné příležitosti seznámit se s celou výrobou významné mezinárodní společnosti a vyprofilovat se! Stačí, když nám pošlete svůj životopis! Tak už na nic nečekejte a ucházejte se o pozici

TRAINEE – ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ (OD 20.000,-Kč)

Náplň práce

  • seznámení se s jednotlivými pozicemi v rámci celé výroby
  • tvorba technologický postupů
  • optimalizace výroby a účast na projektech
  • spolupráce s pracovníky kvality a výroby

Nabízíme

  • jedinečnou pracovní příležitost
  • odpovídající mzdové ohodnocení + odměny
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci
  • příspěvky na dopravu a stravování
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj

Požadujeme

  • čerstvé absolventy SŠ/VŠ – technické obory
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ochotu a chuť učit se nové věci
  • flexibilitu a proaktivní přístup k práci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Drábková

Telefon: +420 775787068

Kód: 12448

Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé