Účetní

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro významnou investiční a finanční skupinu s dvanáctiletou historií, zaměřující se na střední firmy, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Účetní

Náplň práce:

  • vedení účetnictví pro externí klientelu
  • samostatné účtování dokladů
  • zpracování DPH, silniční daně
  • zpracování účetních závěrek
  • pravidelné analýzy účtů, reportingy ČSÚ, INSTRASTAT
  • zpracování ad-hoc zpráv pro klienty, aktivní komunikace s klientem
  • dohled nad junior účetní

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost účetní a daňové agendy
  • znalost mzdové agendy výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • samostatnou, zajímavou a kreativní práci
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost rychlého odborného růstu
  • získání praktických dovedností
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • benefity – stravenky, jazykové kurzy na pracovišti, odborné kurzy (možnost vzdělávání)

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.czDěkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: Michaela Veselá
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé