Účetní

Požadujeme:

Kompletní samostatné zpracování účetních operací-

přijaté a vydané faktury, pokladní  doklady  apod.,kontrola,znalost problematiky měsíčních přiznání k DPH a kontrolních hlášení, spolupráce při měsíční uzávěrce a roční závěrce, inventurách, zpracování podkladů pro vedení. Komunikace s odběrateli a dodavateli. Znalost software Pohoda – výhodou.

 Náplň práce:

-          účtování došlých faktur

-          evidence, kontrola a likvidace přijatých faktur

-          účtování finančních a účetních operací

-          vystavování účetních dokladů a související účetní operace

-          zpracování kompletní agendy odběratelských faktur

-          komunikace s obchodními partnery

Nabízíme:

Odpovědnou a samostatnou práci v dlouhodobě zavedené stavební společnosti.

Proškolování v rámci pozice.

Možnost práce na částečný úvazek.

Odpovídající  finanční ohodnocení.

Firma: PROFISTAV Litomyšl, a.s.

Kontakt: Ludmila PLŠKOVÁ
Tyršova 231
57001 Litomyšl

Telefon: 461531016

Místo práce: Litomyšl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé