Nabídky práce do e-mailu

ÚČETNÍ S AJ - PRAHA KARLÍN

Pro významnou farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku, na pozici Účetní s angličtinou.

Co by Vám nemělo chybět?

  • SŠ/VŠ ideálně ekonomického směru
  • Zkušenost na pozici samostatné účetní alespoň 5 let
  • Pokročilá znalost účtování v programu SAP (není podmínkou!!)
  • Angličtina minimálně na úrovni B2 - plně komunikativní
  • Energická povaha, komunikativnost, zodpovědnost
  • Schopnost nastavovat nové procesy

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Účtování nejrůznějších položek
  • Komunikace se Share Service Centrem v zahraničí
  • Spolupráce s kolegy napříč společností i pobočkami
  • Evidence faktur a jejich účtování v programu SAP
  • Každodenní komunikace v AJ
  • Tvorba pravidelných reportů a jejich prezentace finanční ředitelce

A co Vám společnost nabídne?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv a relativně komorní atmosféru
  • Příležitost aktivně využívat světový jazyk
  • Možnosti kariérního růstu
  • Zbrusu nové prostory na pražském Karlíně
  • Velmi pestrou nabídku benefitů: smluvně garantovaný 13. plat, výkonnostní roční bonus, stravenky, důchodové připojištění, kafeterii a mnoho dalších..
  • Nástup možný IHNED nebo PO DOHODĚ

Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi své CV prostřednictvím odpovědního formuláře!

S vybranými kandidáty se těším na osobní setkání!

CustomerCategory

Ekonomika-finance-ucetnictvi

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Vojtěch Šmíd
Dělnická 213
17000 Praha
E-mail: smid@profeskontakt.cz