Údržbář firemních vozidel

Mechanik nákladních vozidel

Hledáme šikovného a samostatného Automechanika pro vozidla C ( vozidla technického charakteru ), který si umí samostatně vytvořit plán oprav a zajistit náhradní díly dle potřeb.

Náplň práce

  • Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů
  • Prohlídky a diagnostika vozidel
  • Zpracování dokumentace k opravě
  • Periodické prohlídky vozidel

Požadujeme

  • Min. výuční list v oboru mechanik, autoelektrikář apod.

zkušenosti v práci s technickou dokumentací

  • čistý trestní rejstřík
  • značnou výhodou řidičský průkaz sk. C,CE, svářečský průkaz, praxe s opravou nákladních a přívěsných vozidlech

Nabízíme

  • zázemí v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • HPP
  • moderní zařízení
  • odborné vzdělávání v rámci společnosti

V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na emailovou adresu praha@jobleader.cz nebo volejte na tel +420725984000

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146636

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé