ÚDRŽBÁŘ PRÁDELENSKÝCH STROJŮ - ELEKTRIKÁŘ

RENATEX CZ a.s. nabízí komplexní služby pronájmu a praní prádla a pracovních oděvů pro zdravotnická zařízení, lázně, hotely, restaurační provozy a průmyslové podniky. Poskytujeme odborné vyprání, vyčistění a ošetření prádla, pořízení, pronájem sortimentu prádla i dopravu.

Pracovní náplň:

Provádění údržby prádelenských strojů. Provádění mechanických oprav prádelenských stojů a zařízení. Provádění preventivních prohlídek technických zařízení.

Požadujeme:

VYHLÁŠKA 50 §6, SOU/SŠ technického zaměření, práce na PC a flexibilitu.

Lokalita:

Český Těšín Česká republika, Moravskoslezský kraj, Český Těšín

Nástup možný ihned.

 Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené • stravenky

Kontakt:

Ryba Radim – obchodní manažer průmyslu, (00420) 724 513 903, ryba@renatex.cz

Niemiec Karel – předák údržby, (00420) 606 675 547, niemiec@renatex.cz

Typ:

Hlavní pracovní poměr

Obor

Řemeslné a dělnické profese

Mzda

14 000,-

Firma: RENATEX CZ a.s.

Kontakt: Ing. Bednářová Tereza

Místo práce: Český Těšín

Plat: 14000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé