Údržbář / Zámečník v Plzni

Technik údržby

Přijmeme technika údržby, který zajišťuje údržbu a opravy majetku a vybavení

Náplň práce

Hlavní pracovní povinnosti a odpovědnosti

Provádí přímé řízení preventivní údržby, analyzuje a hodnotí jakost prováděné údržby. Navrhuje a uplatňuje nápravná i preventivní opatření.

Vede evidenci nákladů na jednotlivá střediska a platnost revizí.

Zabezpečuje soubor činností zahrnující údržbu a správu majetku společnosti.

Zajišťuje zásobování režijním materiálem pro správu a údržbu společnosti.

Odpovídá za chod společnosti z hlediska preventivní údržby.

Požadujeme

Praxi na obdobné pozici.

Orientace v technické dokumentaci, přístrojů a zařízení.

Svářečský průkaz vítán.

Znalost práce s PC (MS Office, Windows)

Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Odpovědnou a zajímavou práci.
  • Zázemí stabilní rozvíjející se společnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody.´

V případě zájmu nás kontaktujte na tel +420725984000, praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146638

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé