Vedoucí konstrukčních projektů - 50 000 Kč A VÍCE! - Praha východ

Baví Vás práce v automotive? Domluvíte se anglicky nebo německy? Jste zkušeným uživatelem programu CATIA V5 nebo Siemens NX? Nebojíte se vést menší tým lidí?

Pokud ANO, hledáme právě Vás!

Nabízíme

  • zajímavou a kreativní práci u stabilní mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a zkušenostem
  • možnost seberealizace
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příspěvky na jazykové vzdělávání
  • odborná školení
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stavování
  • penzijní připojištění a další zajímavé benefity

Náplň práce

  • vývoj a konstrukce plastových dílů pro automotive (Audi, BMW, Mercedes,...)
  • vedení projektového konstrukčního týmu
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a konstrukční náklady
  • přerozdělování a kontrola jednotlivých konstrukčních prací
  • koordinace externích dodavatelů
  • jednání se zákazníkem a technické poradenství

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ technického zaměření
  • minimálně 3 roky praxe na srovnatelné pozici nutností
  • znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
  • výborná znalost konstrukčních systémů CATIA V5 nebo SIEMENS NX
  • koordinační a komunikační dovednosti
  • spolehlivou, kreativní a samostatnou osobnost s tahem na branku
  • schopnost motivovat tým
  • aktivní přístup v oblasti vlastního rozvoje

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na praha@jobleader.cz nebo nás kontaktujte na 778 762 555.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Pavel Jurečka
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143801

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé