Vedoucí obchodního a ekonomického oddělení

Společnost s tradicí hledá do svého týmu vedoucího obchodního a ekonomického oddělení.

Náplň práce

  • zpracovávání podkladů pro reporting vedení společnosti
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • cenová jednání a uzavíraní dodavatelských smluv
  • shromažďování požadavků jednotlivých oddělení
  • sledování tržních trendů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • AJ slovem i písmem
  • zkušenosti s obchodováním, reportingem
  • znalost práce PC
  • zkušenosti s vedením kolektivu

Nabízíme

  • práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • práci v mladém kolektivu
  • příspěvek k penzijnímu připojištění
  • nástup IHNED

Kontakt: Kateřina Cogánová Tel.:778 761 551, Email: decin@jobleader.cz.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Kateřina Cogánová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 140532

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé