Vedoucí oddělení operativního nákupu

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.

Vedoucí oddělení Operativního nákupu

Hledáme nového kolegu/kolegyni do úseku Logistiky a nákupu pro naše pracoviště v sídle firmy na Ulici Mostecká 26 v Brně.

Náplň práce:

  • Vedení a rozvoj oddělení
  • Systematický dohled a kontrola oddělení
  • Zodpovědnost za efektivní zajištění materiálu a řešení reklamací
  • Vedení a účast na projektech
  • Zodpovědnost za nastavené procesy a jejich plnění v rámci IS
  • Zodpovědnost za realizaci, případně realizuje nákupy v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • Zodpovídá za dodržování nastavených pravidel v rámci oddělení, zejména s ohledem na smluvní vztahy a cenovou strategii
  • Organizace a návrhy změn agendy a komodit svých podřízených
  • Zodpovědnost za poptávkové řízení a nákup specifických dílů a materiálu dle specifikací
  • Systematické provádění a zodpovědnost za celoroční hodnocení dodavatelů v IS a reportuje výsledky
  • Průběžná a systematická činnost s cílem optimalizace skladových zásob a zlepšení obrátky zásob materiálů
  • Hledání a navrhování možností úspor v rámci nakupovaných materiálů, služeb, ale i procesů v rámci oddělení i v celé společnosti
  • Podíl na návrhu, tvorbě a realizaci nákupní strategie
  • Reportování svému nadřízenému

Požadavky na vzdělání, praxi a dovednosti:

  • Uvítáme minimálně maturitní vysvědčení v souvisejícím technickém/ekonomickém oboru, výhodou je VŠ vzdělání.
  • Požadujeme předchozí praxi na pozici nákupčího 3 roky, z toho 2 roky v roli vedoucího.
  • Hledáme člověka se schopností ústní i písemné komunikace v AJ (výhodou je znalost i NJ).
  • Znalost dodacích podmínek dle Incoterms 2010.
  • Zkušenosti s projektovým řízením.
  • Pokročilá znalost MS Office (znalost použití vzorců a maker v MS Excel).
  • Aktivní řidič – řidičský průkaz skupiny B.

Další požadavky:

  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Proaktivní přístup, samostatnost, svědomitost, flexibilita
  • Pečlivost, komunikativnost a loajalita.
  • Schopnost práce pod tlakem.
  • Ochota se dále vzdělávat.
  • Asertivní jednání
  • Schopnost improvizace

Nabízíme:

  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • 5 týdnů volna za kalendářní rok
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Odměny ve vazbě na plnění osobních ukazatelů
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění nebo na volnočasové aktivity
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Zázemí stabilní společnosti

Pracovněprávní vztah: pracovní smlouva, jednosměnný provoz

Tohle všechno si nemůžete nechat ujít. Nečekejte a zašlete svůj životopis na e-mail gryc@vues.cz a my už se s Vámi spojíme. Těšíme se na Vás.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Odpovědí na tento inzerát či zasláním svého životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti VUES Brno s.r.o. se sídlem Mostecká 992/26, Husovice, 614 00 Brno Souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. VUES Brno s.r.o. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám bez Vašeho předešlého souhlasu.

Tento souhlas je platný 12 měsíců, případně až do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany.

Firma: VUES Brno s.r.o.

Kontakt: Jan Gryc
Mostecká 26
614 00 Brno

Telefon: 545 551 125

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé