VEDOUCÍ PROJEKTŮ - STROJÍRENSTVÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete se realizovat na samostatné obchodní pozici v oblasti strojírenství a podílet se na úspěšných projektech v této oblasti? Ovládáte anglický případně německý jazyk a chcete jej využívat ve svém zaměstnání?

Pak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Úspěšná společnost působící v oblasti strojírenské výroby hledá kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce

  • Odpovědnost za svěřené dlouhodobé projekty
  • Komunikace se stávajícími zákazníky
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Příslušná administrativa (smlouvy, nabídky)

Nabízíme

  • Samostatnou a zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Příležitost profesně i odborně vyrůst
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Roudnice nad Labem

Požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělání technického směru podmínkou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Alespoň mírně pokročilou znalost německého jazyka (komunikace přes email)
  • Praxi na obdobné pozici aspoň 2 roky (projektové řízení velkou výhodou)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. František Hladík
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775474383

Kód: 12409

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé