Vedoucí skupiny nástrojařů do Německa s plynulou NJ a ubytováním

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici vedoucího skupiny nástrojařů pro subdodavatele Škody Mladá Boleslav v Německu.

Co Vás čeká na této pozici?

  • vedení týmu nástrojařů ve výrobě
  • zkušenost s lisováním velkých kusů
  • zkušenost s lisovacími nástroji a nářadím
  • zkušenost s tušírováním
  • dokončovací práce na lisovacích površích

Co od Vás očekáváme?

  • praxe na obdobné pozici vedoucího nástrojaře
  • praxe a schopnost vést tým ve výrobě
  • plynulou znalost německého jazyka - znalost výkresů a denní komunikace
  • povědomí o výrobě lisovacího nářadí, postupy lisování (operace)
  • zkušenosti s montáží
  • orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost ji interpretovat týmu
  • samostatnost, zručnost
  • ochota přestěhovat se do Německa

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí zavedené společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr nebo na IČO
  • 8 hodinové směny
  • mzda 75 000,-Kč čistého
  • pracovní oblečení a pomůcky
  • zajištěné ubytování zdarma
  • nástup ihned/po domluvě
  • placené příplatky za noční a za přesčasy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu petr.petrak@maintec.net.

Více z naší nabídky volných pracovních míst v ČR i zahraničí naleznete na www.maintec.net/cz/nabidky-prace.

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Petr Petrák
Kvítková 3687/52
76001 Zlín

Telefon: 00420736159730

Kód: 140

Místo práce: Německo, Německo

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé