VEDOUCÍ SMĚNY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte práci jako mistr nebo vedoucí výroby ve směnném provoze a dáváte v tomto přednost renomovaným zahraničním společnostem?

Bylo by pro Vás výzvou vést vetší ženský kolektiv v čistějším typu výroby?

Pak pokud hledáte přesně takovou pozici ve Zlínském kraji, stačí zaslat životopis na pozici:

VEDOUCÍ SMĚNY (až 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení většího ženského kolektivu ve třísměnném provoze
  • Dohled nad dodržováním správných pracovních postupů na několika sekcích výroby
  • Administrativní činnost na PC, plánování směn, organizace práce
  • Personální agenda – zaškolování, absence, motivace apod.
  • Zajištění správného fungování technických zařízení ve spolupráci s techniky

Nabízíme

  • Nadstandartní mzdu pro pozici mistra a vedoucího směny
  • Dotované stravování (obědy ve firmě do 30 Kč)
  • Služební telefon a další benefity k jednání
  • Zodpovědnou roli ve významné mezinárodní firmě
  • Vítáme kandidáty z okresů Uherské Hradiště, Zlín, Vsetín, Hodonín, případně i ze Slovenska

Požadujeme

  • Praxi na vedoucí pozici ve výrobě (mistr, vedoucí výroby atd.)
  • Min. středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
  • Znalost anglického či německého jazyka výhodou (zahraniční management)
  • Přirozenou vůdčí osobnost, zkušenost s vedením ženského kolektivu výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 11463

Místo práce: Zlínský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé