Nabídky práce do e-mailu

Facility Manager

Pro našeho klienta, mladou českou dynamickou společnost z oblasti Facility Managementu - správa obchodních center, administrativních budov, logistických a výrobních areálů hledáme vhodného kandidáta ideálně se znalostí AJ a se zkušeností z oboru na pozici

Vedoucí správy budov

Požadavky

  • Min. středoškolské vzdělání technického směru, vysokoškolské vzdělání výhodou
  • Praxe na pozici technického/facility manažera min. 2 roky
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Výborná znalost PC, MS Excel
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, flexibilitu, analytické myšlení

Popis pozice:

Plná odpovědnost za komplexní provoz svěřené nemovitosti, údržbu, komunikaci s nájemníky a koordinaci činností.

Dále bude zajišťovat:

  • Řízení provozu, údržby, revizí a oprav přidělených objektů a jejich technologických zařízení
  • Komunikace s orgány státní správy, servisními firmami, dodavateli a ostatními dotčenými stranami
  • Schopnost odborné oponentury a posuzování stavebních poruch či závad
  • Řešení havarijních stavů a krizových situací, uplatňování garančních závad
  • Pravidelný reporting a vedení provozní dokumentace
  • Pravidelná komunikace s nájemci ve věci odstraňování závad

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Uplatnění ve stabilním oboru, možnost dalšího rozvoje
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Různorodou práci v rychle rostoucí české společnosti
  • Místo pracoviště v centru Prahy
  • Přátelský kolektiv

CustomerCategory

Stavebnictvi

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 736 482 328