VEDOUCÍ TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jsou pro Vás CNC obráběcí stroje koníčkem? Chcete spojit svoji kariéru s významnou společností - špičkou ve svém oboru? Máte zkušenosti s vedením lidí a jste rád zodpovědný za celé oddělení?

Pak hledáme právě Vás!!!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu zkušeného kandidáta na pozici

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ (od 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu zaměstnanců
  • Řešení neshod
  • Navrhování nápravných opatření
  • Optimalizace programů a jejich testování

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost ubytování
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost odborného růstu
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové kurzy ...)
  • Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti v obrábění kovů
  • Znalost progamování CNC
  • Zkušenosti s vedením lidí

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Gabriela Bezděková

Telefon: +420 775787340

Kód: 12262

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé