VEDOUCÍ TÝMU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste komunikativní silná osobnost s orientací na výsledek a rádi byste si vybudovali vlastní tým? Zajímá Vás oblast IT? Máte obchodního ducha a jdete si za svým cílem? Pak hledáme právě Vás!

Největší česká personální agentura přijme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce

  • Vybudování vlastního týmu konzultantů
  • Odpovědnost za výsledky týmu
  • Akvizice nových obchodních partnerů z oborů ICT
  • Rozvíjení a budování vztahů se stávajícími klienty

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení bez horního limitu ovlivnitelné výkonem
  • Prostor pro karierní růst, seberealizaci
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, odborné vzdělávání, penzijní připojištění )
  • Pracoviště v centru Brna
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv a firemní akce

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Znalost AJ jazyka na velmi dobré úrovni ( slovem i písmem )
  • Zkušenosti na obchodní pozici ( poskytování služeb )
  • Orientace v oboru IT výhodou (minimálně zájem o tuto oblast )
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu
  • ŘP. Sk B- aktivní řidič!

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Markéta Prazeres

Telefon: +420 773773887

Kód: 714

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé