Vedoucí výrobní kvality (55 -75.000,- Kč)

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské obory.

Máte zkušenosti s oblastí kvality ve výrobě? Umíte vést tým lidí a komunikovat v angličtině?

Náplň práce:

  •  řízení pracovního týmu
  •  kontrola stavu projektů s ostatními členy týmu, odpovědnost za koordinaci projektů
  •  zaškolování nových členů projektového týmu, kontrola
  •  komunikace se zákazníky
  •  spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

Požadavky:

  •  SŠ/VŠ technického zaměření (ideálně ve strojírenském oboru)
  •  organizační schopnosti
  •  praxi v oblasti kvality a řízení lidí
  •  znalost požadavků normy ČSN ISO/TS 9001, 16949 výhodou
  •  angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  •  zajímavé mzdové podmínky
  •  podíly na zisku
  •  příspěvek na stravenky
  •  6 týdnů dovolené
  •  karierní růst
  •  balíček firemních benefitů

Firma: SPINWARE s.r.o.

Kontakt: Mgr.Darja Prchalová
Purkyňova 2855/97a
61200 Brno

Telefon: +420 511 119 714
+420 737 013 694

Kód: DP

Místo práce: Vysočina

Plat: 55000 - 75000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé