VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zájem o uplatnění v automotive? Chcete spojit Vaši budoucí kariéru se silným hráčem na trhu? Pokud jste si odpověděli ANO, tak čtěte dále!!!

Dynamicky se rozšiřující automobilka hledá kolegu na pozici

Náplň práce

  • zodpovědnost za přidělený výrobní úsek
  • podílení se na tvorbě pracovních postupů
  • zaučování nově nastupujících operátorů
  • prezentace výsledků úseku managementu

Nabízíme

  • zaměstnání u prosperující společnosti na trhu
  • velmi lákavé mzdové podmínky
  • zaručen kariérní postup firemními strukturami
  • široká škála firemních benefitů (sleva na firemní výrobky, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravu)
  • možnost uplatnění vlastních návrhů a inovací
  • nejmodernější pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání – technického směru
  • zkušenosti z automobilového průmyslu, nebo jiné výroby v délce alespoň 3 roky
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni – občasná nutnost prezentace výsledků v angličině
  • technický typ – přirozené technické myšlení
  • zkušenosti s vedením lidí
  • osobnost s přirozeným tahem na branku a chutí mít dobré výsledky
  • práci ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Jan Tvrdý
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 778407766

Kód: 8952

Místo práce: Moravskoslezský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé