VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte novou pracovní zkušenost, kde budete moci uplatnit své znalosti z řízení výroby? Jste zkušeným technikem s citem pro personální práci? Chcete svou kariéru ubírat nadále ve společnosti zvučného jména? Pokud jste si odpověděli 3x ANO, pošlete Vaše CV ještě dnes!!!

Výrobní společnost automobilového průmyslu hledá novou posilu na pozici

Náplň práce

  • zabezpečení plynulého chodu svěřeného úseku
  • zodpovědnost za plnění technických, finančních a personálních plánů
  • řízení svěřeného týmu pracovníků
  • zodpovědnost za celkový chod svěřeného úseku

Nabízíme

  • práci pro stabilní zahraniční společnost
  • platové podmínky adekvátní Vašim zkušenostem
  • rozjezd zajímavých projektů
  • zodpovědnou a motivující funkci
  • stravování přímo ve společnosti
  • možnost čerpání kurzů (jazykových a odbornostních)
  • místo výkonu práce: MS Kraj

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • 1 – 2 roky praxe v řízení výrobního úseku
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s dosahováním stanovených cílů
  • znalosti procesů z prostředí výrobní firmy
  • dobré vyjednávací schopnosti s kolegy i podřízenými
  • práci ve směnném provozu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Jakub Marko
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 734713290

Kód: 11071

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé