VŠEOBECNÁ SESTRA - GERONTOPSYCHIATRIE AKUTNÍ PÉČE

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.


Představení pracoviště:

Příjmový pavilon akutní gerontopsychiatrické péče je oddělení, které je určené pro nemocné  nad 65 let. Jsou zde hospitalizováni pacienti s různými diagnózami, především demence.  Oddělení je rozdělené na 2 samostatné, malé a uzavřené jednotky, útulné, po proběhlé částečné rekonstrukci. V přízemí je 20 lůžek určených pro muže a v poschodí je 21 ženských lůžek. Vzhledem k faktu, že oddělení je příjmové, je určené zejména pro zaměstnance, kteří mají rádi při výkonu své práce jistou dynamiku a příliš jim nevyhovuje stereotyp. Na oddělení je profesionální a sehraný kolektiv sester a dalších zaměstnanců.

Přijďte pracovat mezi nás, rádi vás mezi sebou přivítáme!

Požadavky:

-Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb

-Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu

- PSS v péči o gerontopsychiatrické pacienty výhodou

Nabízíme:

Vzdělávání a osobní rozvoj – finanční příspěvek 2 000 Kč a poskytnutí 5-ti dnů volna zaměstnavatelem, velmi dobré finanční ohodnocení, směnný, psychiatrický příplatek, 5 týdnů řádné dovolené + l týden dodatkové dovolené a k tomu 2 dny zdravotního volna, finanční příspěvky, rekreace, léčebné pobyty, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, pro děti zaměstnanců tábory, sportovní a kulturní akce, možnost sportovního vyžití přímo v areálu a rekreace v podnikových zařízeních nemocnice, poskytnutí zdravotní obuvi, získávání kreditů za kurzy, semináře, specializace, plné uplatnění vašich znalostí v péči o pacienty a příležitost pro samostatnou a smysluplnou práci, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond, kvalitní dotované stravování, cenově velmi zvýhodněné a další zaměstnanecké výhody, možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu.

Přihlášky zasílejte na adresu:  

Jitka Havlová

sekretariát hlavní sestry

Ústavní 91

181 02 Praha 8

 tel.: 284016113 

email: jitka.havlova@bohnice.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace Psychiatrická nemocnice Bohnice, Ústavní 91, Praha 8, IČO 00064220 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

logo

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8 - Bohnice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.