VŠEOBECNÁ SESTRA pro příjmové odd. zaměřené na léčbu schizoafektivních poruch

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Náplň práce:

- Práce všeobecné sestry na lůžkovém oddělení ve směnném provozu

Požadavky:

- Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

- Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu

- PSS v péči o duševní zdraví výhodou

- Kurz relaxačních technik výhodou

- Zájem aktivně se podílet na terapeutických aktivitách, relaxacích a edukacích

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání se zázemím velké státní nemocnice

- Možnost vzdělávání a osobního rozvoje (včetně příspěvků na vzdělávání)

- Odpovídající finanční ohodnocení na základě předchozí praxe (dle platových tarifů) a zaměstnanecké výhody

- Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci

- Možnost rekreace ve vlastních zařízeních

- Možnost sportovního vyžití v areálu

- Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

Přihlášky zasílejte prosím na adresu:

Jitka Havlová

sekretariát hlavní sestry

Ústavní 91

181 02 Praha 8

tel.: 284016113

email: jitka.havlova@bohnice.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace Psychiatrická nemocnice Bohnice, Ústavní 91, Praha 8, IČO 00064220 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8 - Bohnice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé