Výběrové řízení na pozici manažera pro oblast Praha

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- vysoké pracovní nasazení

- zkušenosti s finančním poradenstvím výhodou

- uživatelskou znalost práce na PC

- ŘP skupiny B

- výborné komunikační dovednosti

- manažerské zkušenosti s vedením obchodního či finančního týmu výhodou

- zápal pro úspěšnou práci „Tah na bránu“ a týmového ducha

- samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu, kreativní myšlení

Pracovní náplň:

- klíčová manažerská pozice v organizační struktuře finanční skupiny AXA

- podíl na tvorbě obchodní a personální strategie v daném regionu

- budování, rozvoj a motivace obchodního týmu k dosažení nejlepšího výkonu

- vedení obchodních jednání s klienty a udržování dlouhodobých obchodních vztahů

- vedení obchodních jednání s VIP klienty a budování dlouhodobých obchodních vztahů

Nabízíme:

- velmi zajímavou práci a možnost budování kariéry v prostředí dynamické a prosperující

společnosti

- finanční podporu od začátku - fix, provize

- nadstandardní motivační složky odměny /soutěže, stáže, výplata bonusů/

- komplexní bezplatný systém vzdělávání a tréninků k profesnímu rozvoji v oblasti uceleného finančního poradenství a manažerských dovedností

- možnost otevření vlastního prodejního místa v regionu

Předpokládané datum nástupu:

dohodou

Místo výkonu práce:

Praha

Kontakt:

AXA Česká republika, s.r.o.

Ing. Silvie Kostková

tel. 725 744 471; email: silvie.kostkova@axacz.cz

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé