Výběrové řízení na pozici specialista pro firemní klientelu

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání

• dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

• řidičský průkaz sk. B

• zkušenosti s prodejem výhodou, trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

• vyhledávání nových obchodních příležitostí

• poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí pro firemní a korporátní klientelu

• péče o stávající klienty, správa portfolia klientů

Místo výkonu práce:

kancelář v Mostě

Předpokládané datum nástupu:

dohodou

Nabízíme:

• finanční podporu neje po dobu adaptace, provize + fixní složka příjmu

• komplexní zaškolovací systém

• jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře

• motivační systém benefitů, po zapracování možný postup na manažerskou pozici

• přidělení klientských kmenů k oslovení

• flexibilní pracovní dobu

Kontakt:

AXA Česká republika, s.r.o.

Ing. Silvie Kostková

tel. 725 744 471; email: silvie.kostkova@axacz.cz

Místo práce: Most

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 45000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé