MISTR VÝROBY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste samostatná osobnost s přirozenou autoritou a hledáte si nové zaměstnání ve výrobní firmě? Máte technický přehled a nevadí Vám práce na směny? Potom jste to Vy, koho hledáme!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici

Náplň práce

  • Organizace práce směny - pracovníci výroby
  • Kontrola dodržování pracovních postupů a zásad bezpečnosti práce
  • Zodpovědnost za plnění výrobních plánů
  • Plánování směn
  • Řešení problémů souvisejících s výrobou a údržbou

Nabízíme

  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení včetně příplatků
  • Práci ve směnném provozu
  • Příspěvek na dojíždění do práce
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: okres Nový jičín

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické směru
  • Zkušenost s vedením týmu pracovníků
  • Aktivní přístup k práci
  • Technický přehled a orientace ve výrobních postupech
  • Ochota práce ve směnném provozu
  • Samostatnost, zodpovědost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Alena Bordovská
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 777549877

Kód: 9893

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé