VÝVOJÁŘ ELEKTRO - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Baví Vás vývoj firmware? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete pracovat s moderními technologiemi? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele, který Vám umožní Váš profesní rozvoj?

Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám!

Mezinárodní výrobní firma hledá do svého kolektivu

Náplň práce

  • vývoj v oblasti průmyslové elektroniky např. obvodů
  • testování prototypů
  • poskytování technické podpory v oblasti výroby
  • tvorba a zpracování technické dokumentace

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mezinárodní prostředí firmy
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky, příspěvek na životní pojištění, kulturní vyžití, týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnické vzdělání
  • orientaci v oblasti elektroniky
  • angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, organizační a analytické schopnosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Blanka Kovandová

Telefon: +420 778434005

Kód: 8909

Místo práce: Královéhradecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé