Vývojář - Programátor systému SHOPMC v PHP, AJAX, MySQL...

Společnost Business Marketing & Consulting s.r.o. vytváří webové stránky, eshopy i aukční systémy. Založili jsme ji s cílem vytvořit kvalitní systémy pro své vlastní podnikání, ale systémy se líbily a již máme nasazených více jak 1000 instalací profesionálních www řešení, eshopů napojených na informační systémy, sociální sítě ...

Uvědomovali jsme si, že vstupujeme do rozděleného trhu, kde bude těžké se prosadit. Museli jsme se odlišit a jedinou cestou jak se prosadit bylo poskytnout nadstandardní kvalitu produktů i služeb. Věřili jsme, že pokud půjdeme cílevědomě za svým cílem a budeme se zákazníky hrát otevřenou hru, podaří se nám vybudovat společnost, jejíž služby budou moci využívat společnosti všech velikostí.

Proto jsme založili skupinu deníků po celé ČR s názvem ZpravodajstviOnline.cz ve skupině MEDIAMC a již je provozujeme 60 deníků v 45 městech ČR.


Požadujeme dobrézkušenosti v programování aplikací. Znalost PHP, MySQL, (D)HTML, XML. Znalost angličtiny alespoň na technické úrovni Nabízíme: Jestli Vás programování baví, nabízíme Vám práci, která bude vaším koníčkem, můžete pracovat z domova nebo v kanceláři naší firmy. Spolupráce je možná na více úrovních, potřebujeme vývojáře pro rozvoj systému SHOPMC, který více jak 10 let tvoříme a na přání klientů doprogramováváme napojení feedů na dodavatele, IS.. Můžeme se domluvit na hodinové sazbě nebo na ceně za odevzdaný projekt, jak Vám bude vyhovovat.  Jste-li student VŠ a stále studujete, můžete pro nás pracovat také, z koleje, z domova na dohodu. Nabízené platové ohodnocení: Nabízíme plat dle osobního pohovoru, záleží co vše umíte, místo práce Praha nebo z domova. 

logo

Firma: Business Marketing & Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Býmová
Na Poříčí 17 (vedle hotelu Imperial)
110 00 Praha 1

Telefon: 773 584 203

Místo práce: Praha 1

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.