VÝVOJOVÝ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Zajímají Vás automobily? Hledáte práci ve vývoji v oblasti elektronických systémů? Mluvíte anglicky nebo německy na středně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní společnost v okolí Mladé Boleslavi zabývající se vývojem automobilové elektroniky hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici

VÝVOJOVÝ INŽENÝR - AUTOMOTIVE (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • vývoj pro řídící jednotky v automobilech
  • spolupráce s různými odděleními ve firmě
  • testování řídící elektroniky automobilů
  • komunikace s dodavateli ohledně zakázek
  • nastavování trendů v automobilovém průmyslu
  • spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v oboru
  • příležitost k osobnímu růstu
  • vybavené pracoviště na špičkové úrovni
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: okolí Mladé Boleslavi

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti elektroniky
  • Angličtinu nebo Němčinu - středně pokročilou úroveň
  • vysokou úroveň komunikačních a prezentačních dovedností
  • ochotu k občasným cestám po Evropě
  • znalost programování a vývoje v daném oboru - výhodou
  • samostatnou a iniciativní osobnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Filip Rampák
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 775787064

Kód: 10555

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé