Vývojový technolog

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

1) žárové nástřiky 2) úpravu kovových povrchů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského směru, zaměření na povrchové úpravy - vhodné i pro šikovné absolventy
  • zkušenosti s průmyslovými, výzkumnými a vývojovými projekty
  • dobré komunikativní dovednosti
  • angličtina - pokročilá úroveň - schopnost aktivní komunikace
  • prokazatelný zájem o pracovní uplatnění v této oblasti
  • bezúhonnost

Ostatní požadavky:

  • schopnost práce v kolektivu
  • zájem o další vzdělávání
  • zodpovědnost
  • samostatnost

Pracovní náplň:

  • řešení samostatných vývojových projektů a aktivní účast na rámcových vývojových projektech
  • odpovědnost za řešení problémů vyplývajících ze stávající výroby v oblasti technologie
  • zavádění nových výrobních technologií a řízení projektů
  • ověřování nových postupů výroby, spolupráce při realizaci technologických změn a inovačních aktivit
  • práce na přidělených projektech, které jsou nezbytné pro rozvoj firmy a hledat oblasti příležitostí ke zlepšení
  • zajišťování inženýrských analýz materiálů
  • vyhodnocování a dokumentování příčin a důsledků neshodných výrobků

Nabízíme:

  • zajímavou, perspektivní práci a možnost osobního rozvoje
  • jistotu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další sociální jistoty dané firemní kulturou

Nástup: ihned nebo dle dohody

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.czDěkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: Michaela Veselá
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé