WINTEL SERVER ADMINISTRATOR 3rd LEVEL

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa zaměřenou na výrobu stavebních hmot? Jste zkušeným Wintel administratorem? Rádi se setkáváte s lidmi z různých zemí a kultur?

Pokud je vaše odpověď ano, pak je tato nabídka určena právě Vám!

Náplň práce

  • Zodpovědný za administraci a troubleshooting serverů na platformě Windows 2008/2012
  • Správu Windows clusterů, aktualizaci OS a deployment.
  • Dohled nad zálohovacími systémy dodavatelů NetApp, Symantec Backup Exec a HP Data Protector..
  • Monitoring, řešení problémů a implementace schválených řešení v nových lokalitách.

Nabízíme

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí.
  • Možnost profesního růstu.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, písemný i mluvený projev.
  • Detailní schopnost administrace serverových produktů Microsoft Windows (W2008/2012).
  • Všeobecná znalost Active Directory a doménového prostředí.
  • Zkušenost s nasazením SCCM 2012 výhodou.
  • Vítané dovednosti ve virtualizačním prostředí VMWare.
  • Velká výhoda znalosti jednoho ze zálohovacích řešení (NetApp, Data Protector, Backup Exec).

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Petr Hykel

Telefon: +420 775787062

Kód: 8187

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé