Zámečník kolejových vozidel, svářeč

Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme více než 240 zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.V současné době hledáme kandidáty na pozici zámečník kolejových vozidel, svářeč

Náplň práce:

• Zámečnické (svářečské) práce při opravě jednotlivých komponentů nákladních železničních kolejových vozidel

Požadujeme:

• Vzdělání – vyučen v oboru nebo v oboru příbuzném – výuční list

• Manuální zručnost, v případě svářeče nutná praxe – sváření (CO2, elektroda)

• Vhodná pracovní zkušenost v oboru (nebo v oboru příbuzném)

• Pečlivost, přesnost a zodpovědnost

Nabízíme:

• Práci ve stabilním prostředí

• Firemní stravování

• Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění

Termín nástupu:

• ihned

Mzdové podmínky

• Mzda má fixní a variabilní složku (závislá na výkonu)

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na  e-mail: info.kralupy@ryko.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti RYKO a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databázi společnosti RYKO a.s., za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.Potvrzení o přijetí životopisu obdrží pouze uchazeči, kteří budou dále pokračovat ve výběrovém řízení.

Firma: RYKO a. s.

Kontakt: Jana Komendová
Dělnická 1408/29
40502 Děčín VI

Telefon: 412506131

Místo práce: Kralupy nad Vltavou

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé