ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ - HPP

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte praxi jako zámečník? Umíte svařovat? Hledáte nové uplatnění? Máme pro Vás příležitost zapojit se mezi dlouhodobé zaměstnance nadnárodní firmy.

Mezinárodní výrobní společnost, jeden z předních světových poskytovatelů ve svém oboru, hledá novou posilu do týmu na pozici

Náplň práce

  • svařování materiálu dle výkresové dokumentace – CO2
  • skládání materiálu a následná kontrola svárů
  • případné provádění oprav
  • zodpovědnost za dodržování požadované kvality

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • systém firemních benefitů
  • profesní a další vzdělávání
  • místo výkonu práce: Přerovsko

Požadujeme

  • SŠ vzdělání – technické, nebo vyučen v oboru
  • praxi jako zámečník svářeč
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • pracovitost, pečlivost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Martina Malečková
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 775787777

Kód: 8537

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé