ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte práci na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU v Bratislavě? Máte zkušenosti s vedením většího množství podřízených?

Pak pošlete svůj životopis ještě dnes!!!

Úspěšná výrobně-obchodní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost s uplatněním Vašich dosavadních zkušeností na pozici

Náplň práce

  • vedení týmu pracovníků (25-80 lidí)
  • zástup vedoucího obchodního domu
  • zodpovědnost za dosahování obchodních výsledků
  • zodpovědnost za vzhled prodejny a nabídku sortimentu
  • administrativní činnosti spojené s prodejem
  • reporting nadřízenému

Nabízíme

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • stravenky
  • důkladné zaškolení
  • zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
  • pracoviště: Bratislava

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceletou praxi v oblasti prodeje (síť prodejen výhodou)
  • zkušenosti s vedením vyššího počtu pracovníků
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • pečlivost, důslednost a dynamiku
  • zaměření na dosahování výsledků

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Moravcová

Telefon: +420 778705556

Kód: 8634

Místo práce: Slovensko, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé