ZÁVODNÍ LÉKAŘ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Působíte nyní na pozici Všeobecného praktického lékaře? Máte prostor působit na více pracovištích a hledáte zajímavou příležitost? Rádi byste pracovali pro spolehlivého zaměstnavatele, který si Vás dokáže adekvátně cenit?

Potom nám napište, máme pro Vás pracovní příležitost ZÁVODNÍ LÉKAŘ! Spolupráce je možná i na zkrácený úvazek!

Náplň práce

  • preventivní prohlídky a posuzování zdravotní způsobilosti
  • hodnocení vlivu prostředí na zdraví zaměstnanců
  • školení zaměstnanců na poskytování první pomoci
  • podpora ochrany zdraví při práci

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • spolupráci na IČO
  • možnost zkráceného úvazku
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj, okres Tábor

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné praktické lékařství nebo pracovní lékařství
  • ochotu pracovat ve výrobním závodě jako lékař pracovně-lékařských služeb

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Drábková

Telefon: +420 775787068

Kód: 12721

Místo práce: Jihočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé