Rozvíjejte svoje podnikání - s těmi správnými lidmi.

Vaše práce je naším koníčkem. Vše co děláme, děláme pro Vás.

Tisícovky společností inzerují na superkariera.cz opakovaně, protože to funguje. Inzerce je rychlá, snadná a flexibilní a máte nad ní kompletní kontrolu.

Jednoduchost & síla

Máte k dispozici sadu nástrojů pro usnadnění Vaší práce. Ať jde o velmi snadné spravování inzerce, přes výběr kandidátů z neustále aktualizované databáze životopisů, nebo přes široké možnosti personálního marketingu či automatického propojení Vašeho interního systému s naší aplikací.

Oblíbeni mezi uchazeči

Pro uchazeče toho děláme opravdu hodně. Nabízíme jim vlastní generátor životopisu (v ČR unikátní služba), rozsáhlou pracovní poradnu, nahrání životopisu do databáze životopisů, aby mohli být kontaktováni personalisty, možnost uložit hledání práce a jeho výsledky si nechat zasílat emailem, ukládat si pracovní pozice na později a hromadně na ně odpovídat, procházet profily společností a vyhledávat si vhodné zaměstnavatele a mnoho dalšího.

Každý měsíc nás proto navštíví přes 250.000 uchazečů z celé ČR, v databázi životopisů bývá průměrně přes 30.000 zveřejněných CV (celkový počet spravovaných životopisů je mnohonásobně vyšší), a každý měsíc rozesíláme přes 1.000.000 pracovních agentů (oslovíte tak i ty uchazeče, kteří aktivně práci nyní nehledají).

Záruka spokojenosti

Jako jediný personální server Vám poskytneme záruku spokojenosti - pokud se do 2 týdnů od zahájení inzerce rozhodnete, že inzerovat nechcete nebo nepotřebujete, vrátíme Vám inzertní poplatky v plné výši.

Naši klienti

Našich služeb za necelé 4 roky naší existence využilo již přes 30 tisíc firem. Z nich vybíráme:

Aegon, AERO Vodochody, Agincare, AIG Europe, Air Transport Europe, ALPINE PRO, AMCICO AIG Life, America Air, Asiana, Autocentrum ESA, AVG Technologies, Aviva, Bakare Gastroservis, Bauhaus, Belaggio CZ, BOS Automotive Products, Brněnské komunikace, Bytasen, Capital Partners, Capital invest consulting, Celní správa ČR, CENTRAL GROUP, CHEMOPETROL, Clarima, CZ LOKO, Česká tisková kancelář, Česká pojišťovna, ČESKÝ ROZHLAS, Český servis, ČKD Blansko, ČSOB, DP města Brna, DP Ostrava, Elektrizace železnic Praha, Everest One, Evropská databanka, Fincentrum, FN u sv. Anny, FORMICA, Generali pojišťovna, GiTy, Hysco Czech, IBM, INFORM CZ, ING Group, Isolit-Bravo, Jiří Jelínek, Kapitol, KERAVIT, Komerční banka, learn2grow, Lugera & Maklér, Léčebné lázně Jáchymov, Mediaservis, Metaldyne Oslavany, METRA BLANSKO, Michelské pekárny, Ministerstvo vnitra ČR, MORAVIA PROPAG, Moravská ústředna Brno, Mostecká uhelná, MAXPROGRES, NERIA, NEV-DAMA, OKsystem, OKULA Nýrsko, Oriflame, OVB, PPF banka, Pragochema, Provimi Pet Food CZ, PVT, QCM, Raiffeisen stavební spořitelna, Raiffeisenbank, Red Hat Czech, Renocar, RF Hobby, Rock Point, ŘSD ČR, RWE Plynoprojekt, SBS, SECURITAS ČR, SSI Schäfer, STUDENT AGENCY, Suzuki Motor Czech, SYNTHOS Kralupy, TON, Tourbus, UNIPETROL SERVICES, Veletrhy Brno, Verlag Dashöfer, VIVANTIS, VLTAVA LABE PRESS, Vues Brno, XANADU a tisíce dalších.

  Zaregistrovat firmu zdarma  


Trocha historie

pracovní portál jsme spustili na konci roku 2005 na adrese kariera.cz. Během prvních dvou let náš úspěch ale přitáhl nežádoucí pozornost a proto jsme se v roce 2008 přesunuli na adresu www.superkariera.cz.

Současnost

I když naše návštěvnost roste o více jak 50% ročně, dále pracujeme na vylepšování služeb a zvyšování návštěvnosti.
Nemalou pozornost věnujeme rozšiřování inzertní partnerské sítě a různým formám spolupráce, které mají za cíl dále rozšířit spektrum uchazečů.


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.