Administrativní výpomoc

MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Maxima pojišťovna spravuje více než 540 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 42 %.

Náplň práce:

  • Administrativní práce a výpomoc ve společnosti
  • Evidence smluvní dokumentace s pojišťovnami
  • Komunikace s jednotlivými úseky pojišťovny
  • Další ad hoc podpůrná administrativní činnost

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • Pečlivost, samostatnost, systematičnost, praktičnost a důslednost
  • Aktivní přístup
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Základní znalost z oblasti pojišťovnictví výhodou

Nabízíme:

  • Práce na Dohodu o provedení práce s možností další perspektivy
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Firma: Kristýna Běloušková

Kontakt: Kristýna Běloušková
Italská 1583/24
120 00 Praha 2

Telefon: 602517256

Místo práce: Praha 2

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé