Pomocná síla do kuchyně v Rakousku

Nabízíme sezónní práci v alpském hotelu s možností dlouhodobé spolupráce. Tato pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají praxi z hotelové kuchyně nebo restaurace, ale nechtějí se věnovat přímo vaření.

Náplň práce:

- umývání nádobí a vkládání do myčky/z myčky

- škrábání a krájení brambor, mrkve a jiné zeleniny

- příprava salátů

- úklid pracoviště

- pomoc kuchařům s tím, co bude zrovna potřeba

Nabízíme:

- ubytování a strava zdarma

- práce na sezónu nebo celoročně

- smlouva přímo s hotelem

- 13., 14. plat navíc

Požadujeme:

- komunikativní úroveň němčiny výhodou

- praxe na stejné pozici velkou výhodou

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis, kde nezapomeňte uvést případné zkušenosti s prací v gastronomii. Poté se domluvíme na dalším postupu. Těšíme se na spolupráci!

Pokud chceš být mezi prvními, kterým se ozveme zpět, doporučujeme se rovnou nezávazně registrovat na našich stránkách  www.sunagency.cz :)

Firma: SunAgency s.r.o.

Kontakt: Kateřina Maťhová
102 00 Praha

Telefon: 730898528

Místo práce: Praha, Slovensko

Typ úvazku: brigáda

Plat: 1300 - 1800 €/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé