Práce ve Zlíně (Lukově) - svářeč/ka, 160 Kč/hod + ubytování, jen ranní směna

Náplň práce:

  • svařování požárních dveří, stěn a revizních dvířek
  • svařování dle výkresové dokumentace, kompletace výrobků, zámečnické práce - broušení, vrtání
  • svařování na úrovni základního kurzu
  • pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod.

Požadujeme:

  • SOU, SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC
  • schopnost řešit praktické problémy, samostatnost, iniciativa, zodpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, odpovědnost za odvedenou práci, orientace ve výkresové dokumentaci
  • platný průkaz CO2

Nabízíme:

  • plat 125 Kč/hod netto
  • pouze ranní směna od 6:00 do 14:30 hod.
  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • ubytování zajištěno
  • výhodné platové podmínky
  • místo výkonu práce Zlín (Lukov)
  • nástup možný IHNED

Firma: Amikov, s.r.o.

Kontakt: Marcela Vyskočilová
V. Nezvala 1578
696 03 Dubňany

Telefon: +420 737 850 088

Místo práce: Zlín

Typ úvazku: brigáda

Plat: 160 - 160 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé