Slévárna - uražeč/ka, ubytování zdarma, 139Kč/hod+příplatky

Působíme v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Poskytujeme komplexní personální služby. Nabízíme pracovní místa v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském, gumárenském i plastikářském průmyslu a v logistice. V nabídce je práce v ČR i v zahraničí, brigády.

Náplň práce:

  • práce ve směnném provozu
  •  vykonávání jednoduchých (pomocných) činností při odstraňování nálitků, vtoků a jiných výronku z odlitků
  • odebírání odlitků z formovny, třídění dle materiálu

Požadujeme:

  • vzdělání základní
  • manuální zručnost
  • praxe v oboru není podmínkou
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravu
  • ubytování zdarma
  • místo výkonu práce Přerov
  • mzda 139 Kč/hod
  • příplatky za stížené prostředí, odpolední atd.
  • nástup možný IHNED

Zájemci volejte od PO-PÁ od 8-16 hod na telefon +420 604 142 829 nebo zasílejte životopisy na email nabor@amikov.com

Firma: Amikov, s.r.o.

Kontakt: Tereza Saňová
V. Nezvala 1578
696 03 Dubňany

Telefon: +420 604 142 829
+420 604 142 829

Místo práce: Přerov

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 139 - 139 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé