Strojník/ce v tiskařské výrobě, 25 - 30 tisíc Kč, možnost ubytování

Působíme v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Poskytujeme komplexní personální služby. Nabízíme pracovní místa v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském, gumárenském i plastikářském průmyslu a v logistice. V nabídce je práce v ČR i v zahraničí, brigády.

Náplň práce

  • Tisk časopisů, letáků a brožur zákazníkovi
  • Budeš pověřen vedením pracovní osádky stroje. Budeš rozdělovat práci mezi členy osádky stroje, kontrolovat je, ale zároveň budeš nést zodpovědnost.
  • Naučíš se nastavovat a průběžně upravovat nastavení tiskařského stroje
  • Tvá práce není zbytečná, její výsledky uvidíš v každém obchodě s novinami.
  • Stávající zaměstnanci tě rádi zaučí.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • věk min. 18 let
  • spolehlivost
  • práce ve 12ti hodinovém provoz (ranní, noční - střídá se krátký a dlouhý týden)

Nabízíme:

  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • možnost ubytování
  • nástupní mzda 25.000 - 30.000,- brutto Kč/měsíc
  • místo výkonu Břeclav
  • 12ti hodinové směny
  • Příspěvek na stravování – výběr ze 4 jídel
  • nástup možný Ihned

Zájemci volejte na telefonní číslo +420 604 142 829 nebo zasílejte životopis na email: nabor@amikov.com

Firma: Amikov, s.r.o.

Kontakt: Tereza Saňová
V. Nezvala 1578
696 03 Dubňany

Telefon: +420 604 142 829
+420 604 142 829

Místo práce: Břeclav

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé