SVÁŘEČ/KA CO2 - výroba speciálních kontejnerů

Náplň práce:

  • Svařování podle výkresové dokumentace
  • Svařování obytných kontejnerů
  • Svářečské práce při výrobě speciálních kontejnerů a výrobě ocelových konstrukcí

Požadujeme:

  • manuální zručnost, samostatnost
  • průkaz na základní kurz CO2
  • dobrý zdravotní stav, flexibilitu
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (Po-Pá)

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • úkolová mzda 140 – 170 Kč/ hod + výkonnostní prémie
  • Stravné 71 Kč/směnu (39 Kč hradí zaměstnavatel, 32 zaměstnanec)
  • možnost ubytování ZDARMA
  • místo výkonu práce Leskovec okr. Vsetín
  • nástup možný IHNED

Firma: Amikov, s.r.o.

Kontakt: Marcela Vyskočilová
V. Nezvala 1578
696 03 Dubňany

Telefon: +420 737 850 088
+421 948 846 222

Místo práce: Vsetín

Typ úvazku: brigáda

Plat: 140 - 170 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé