Telefonní operátor/ka - práce z domu

Hledáme do našeho týmu nového kolegu, který bude mít na starosti telefonický kontakt s klienty NATURHOUSE.

Náplň práce:

- Telefonický kontakt s klientem (domluvení termínu konzultace s klienty, kteří sami zaslali objednávku)- Komunikace s pobočkami- Ověřování spokojenosti klientů

Požadujeme:

- Komunikativní aktivní osobnost- Příjemný a kultivovaný hlasový projev- Umění získat zákazníka- Spolehlivost a pracovitost- Zkušenosti s prací v call centru nebo z obchodního oddělení apod. výhodou

Nabízíme

- motivační finanční ohodnoceni (150 - 160 Kč/hod.)- flexibilní pracovní doba- zaučení na centrále v Praze, pak práce z domova- práce ve všední dny- práce na DPP/DPČ/IČO- hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci

Firma: REDUCCIA s.r.o.

Kontakt: Bc. Katarína Rusnáková
Klikatá 353/13
158 00 Praha 5

Telefon: 273 132 614

Místo práce: Praha 5

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 150 - 160 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé