100 - 150 Kč/den

Externí spolupracovník - TAZATEL

Data Servis - informace, s.r.o. - Pardubice

Jedná se o jednoduchý projekt v místě Vašeho bydliště. Náplní práce bude vyplňování dotazníků sloužící k marketingovém výzkumu. Odměna 100-150 Kč/za dotazník, s možností získání bonusu navíc. ...

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE, Svitavy - kancelářské prostory

ATALIAN CZ s.r.o. - Svitavy

Náplň práce Běžný úklid kancelářských prostor Úklid společných prostor a sociálního zařízení Nabízíme Práce Po – Pá 16:00 - 19:00 Férový přístup nadřízených Práce vhodná pro důchodce, maminky na MD, ...

21000 - 24000 Kč/měsíc

Výroba součástek pro automotiv, 24 000 Kč, nástup ihned

Amikov, s.r.o. - Moravská Třebová

Náplň práce: výroba automobilových součástek např. lišt, popelníků z plastu, atd. výroba a zpracování plastů práce na lisech Požadujeme: fyzická zdatnost manuální zručnost samostatnost Nabízíme: ...

Stránka 1

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé