REGIONÁLNÍ MANAŽERKA - obor kosmetika Liberecký kraj

ETERNITIS s.r.o. - Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

NÁPLŇ PRÁCE: Vytvoření krajského zastoupení  Vytvoření sítě partnerských kosmetických salonů pracujících se značkou Jafra Vytvoření sítě partnerů spolupracujících se značkou Jafra  Individuální práce ...

KOORDINÁTOR dočasného přidělení

JOB LEADER CZECH s.r.o. - Liberecký kraj, Ústecký kraj

Do našich řad hledáme posilu v podobě zkušeného koordinátora dočasného přidělení. Nabízíme Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Fixní mzdu a k ní zajímavé provize z úspěchu. Příjemné pracovní ...

26000 - 35000 Kč/měsíc

Směnový koordinátor

HOFMANN WIZARD s.r.o. - Liberec

péče o klienta péče o zaměstnance koordinace směn administrativa POŽADUJEME vysoká míra komunikačních schopností organizační dovednosti loajalita, spolehlivost disciplinovanost NABÍZÍME adekvátní ...

Stránka 1

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé