140 - 140 Kč/hodinu

Úklid fitness centra (od 140 Kč/hod.) - Zlín

HPF CleanCat s.r.o. - Zlín

Náplň práce: úklid fitness centra (sály na cvičení, sprchy, šatny). Činnost na zkrácený HPP nebo DPP. Pracovní doba: pondělí až pátek, 21.30 - 24.00 hod. Sobota až neděle, 20.30 - 23.30 hod.  Mzda: ...

dnes | uložit | více

97 - 97 Kč/hodinu

PRACOVNÍKY(CE) ÚKLIDU – ZLÍN (MOŽNOST RANNÍ/ODPOLEDNÍ) Zlín

OLMAN SERVICE s.r.o. - Zlín

· Hledáte dlouhodobou brigádu a pravidelný příjem? · Máte kladný vztah k manuální práci? Přijďte k nám! Firma  OLMAN SERVICE s.r.o. přijme   pro provozy ve Zlíně šikovné a spolehlivé pracovníky(ce) ...

30000 Kč/měsíc

Provozní vedoucí kavárny

ZC, s.r.o. - Valašské Meziříčí

Hledáme PROVOZNÍ/HO do naší stylové kavárny Doubledecker Caffé v Zahradním centru Valašské Meziříčí www.zcpodkloboukem.cz   Máš zkušenosti s kavárenským, nebo restauračním provozem a toužíš uplatnit ...

včera | uložit | více

Stránka 1 2 3 4 5 6  »

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé